Ugrás a fő tartalomra
A hétköznapok Istennel
Megosztás
Link lekérése
Facebook
X
Pinterest
E-mail
Más alkalmazások
augusztus 21, 2014
Az eltört gitár története
Eltört a gitár.
Sírás.
Dühöngés.
Hisztizés.
Megállás,
Isten jelenlétében.
Csend.
Béke.
Hála.
Csoda: átadtam Neki.
Miért?
Ő jobban tudja.
Minden, mindenem az Övé.
Megjegyzések
Névtelen
2014. augusztus 22. 8:33
Ne félj tehát, kicsiny csapat,
Ha rád felleg borul.
Kegyelmet rejt, s belőle majd,
Áldás esője hull!
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Megjegyzés küldése
Legolvasotabb bejegyzések
április 02, 2018
Ki vagyok én?
november 22, 2020
Adventi utazás
november 16, 2020
Valami újnak a küszöbén
március 10, 2018
Miért imádkozom? (az én 4 érvem)
Ne félj tehát, kicsiny csapat,
VálaszTörlésHa rád felleg borul.
Kegyelmet rejt, s belőle majd,
Áldás esője hull!